Kristen Stewart-Novinky

Kristen Stewart on 'On the Road' Trailer

16. března 2012 v 10:56 | jajavy
Už před několika dny se objevil trailer k filmu On the Road, ve kterém hraje právě Kristen. Musím se přiznat, že mě ten trailer moc nezaujal, ale udivím, třeba až uvidím další ukázky, tak se mi líbít vude.... V celém článku jsem dala ještě 3 screeny s Kris.

Kristen Stewart on "On the Road" - Official Poster

11. března 2012 v 15:59 | jajavy
Objevil se první postar k filmu On The Road, ve kterém hraje Kristen. Jeden je Anglicky a ten druhý Francousky.
imagebam.comimagebam.com

Kristen Stewart Introduce SWATH Trailer on BBC

20. listopadu 2011 v 11:50 | jajavy
Mám tu 2 videa týkající se Kristen a jejího nového filmu SWATH. V prvním jsou malé ukázky z filmu a také sám reportér si zkouší nějaké všci z natáčení :D a ve druhém Kristen předvádí trailer pro BBC televizi. Určitě se podívejte na ten trailer, je úžsný!!!


Kristen Stewart jako Snow White Official Cast Photos

24. července 2011 v 14:39 | jajavy
Tak, je to tady, i druhý den byla Kris na Comic-conu, kde představila svůj další nový film- SNĚHURKA. Nabídli takoé první postery hlavních herců. Musím říct, že to vypadá velice zajímavě!! Hlavně je to pojaté spíše na způsob Johanky z Arku, ne Sněhurky jak ji znáte z pohádek v perfektních šatech.

Bella Swan's Promo Stills from the Breaking Dawn Calendar

18. července 2011 v 14:29 | jajavy
Stejně jako Edward, i Bella má svoje místo v kalendáři :-) Opět má tu nepřirozenou barvu vlasnů, spít je to tou úpravou v pohotoshopu :) Pokud by ste chtěli vidět celý kalendář, tak mrkněte tady
http://www.thebreakingdawnmovie.org/wp-content/uploads/2011/07/BREAKINGDAWNMOVIE-2.jpg

Kristen a Rob live together!!!

25. srpna 2010 v 13:09 | jajavy
Na tuhle zprávu sem se moc těšila až ji přidám :-) Děkuji stránce http://kristenstewartfan.us/   ze které tuto inrofmaci mám!
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Kristen and Rob leaving together!-21/2/10

22. února 2010 v 16:00 | jajavy
Kristen i Rob se včera zůčastnili předávání sem v Londýně a byly viděni jak splu v autě odjíždí na After party. Rob vypadal strašně!! Kéž by mezi nima něco bylo!!

►Kristen and Robert on dinner in NYC

23. listopadu 2009 v 17:59 | jajavy
Kristen Stewart a Robert Pattinson si v pátek večer vyrazili s pár přátel na procházku po Manhattnu v New Yorku.
Podle Radar Online si New Moon hvězdy zašli s pár přáteli na večeři do LaEsquina v hotelu Bowery. Dvojice se spolu s ostatními herci ukázala na New Moon Screeningu a před začátkem afterparty se jim podařilo uprchnout.

Kristen Stewart: I'm no party animal

12. listopadu 2009 v 22:09 | jajavy
Click to view full size imageV rozporu s trendem mladých hollywoodských hvězd, Kristen Stewart říká, že nemá ráda divoké večírky, a raději zůstává v noci doma.

Herečka z "Twilight" řekla novinářům: "Jsem nudný typ! Raději zůstanu doma, než abych šla ven. Hodně čtu nebo hraji na kytaru. Na kytaru hraju teď opravdu hodně často."

Obleč se jako Kristen Stewart!!

9. listopadu 2009 v 20:12 | jajavy

5 Things You Didn't Know About Kristen Stewart

5. listopadu 2009 v 11:35 | jajavy
Kromě úžasného rozhovoru pro Harper´s Bazaar dělala Kristen spolu s Robertem Pattinsonem takový malý kvíz, o věcech které mají rádi a které o nich nevíme. Některé otázky jsou zábavné.

Kočky vs. psi
"Pokud bych měla mít zvíře, byla by to kočka. S kočkami je to jako ´pojď sem!´. A oni tam jen stojí a myslí si ´běd do prdele!´"

Pánské oblečení
"Myslím, že je to sexy když holka nosí pánské kalhoty. Když se podívám na nějaké značkové oblečení které má Rob, hned řeknu ´chlape, já chci ty kalhoty.´"

O výšce těla
"Měřím 5´6. Mám pocit, že bych ale mohla výt vyšší. Myslím, že jsem na svou mentální úroveň menší. Chtěla bych mít 5´10. 5´10 by bylo dobrý."

O herectví
"Když pracuju, tak jsem u práce vždycky nervózní. Pokud nejsem nervózní, tak bych to neměla dělat."

O pečení
"Dělám opravdu dobrý koláč. Jablečný koláč - je nejlepší."

Kristen: 'Nothing About Being A Celebrity Is Desirable'

4. listopadu 2009 v 11:46 | jajavy
Podle Kristen se moc neliší být celebritou od upíra. V novém rozhovoru pro časopis Brackbook řekla Twilight hvězda že postava Roberta Pattinsona, Edward se docela podobá životu ve světle Hollywoodských reflektorů. ↓↓

Exclusive Interview with Kristen and Taylor in Brazil´s Conference

2. listopadu 2009 v 16:22 | jajavy
Tady je exkluzivní rozhovor s Kristen a Taylorem Lautnerem z Brazílie.


Jaké jsou vaše zážitky z letošního Comic Con, v červenci tohoto roku v San Diegu? Kolik vášnivých fanoušků se vám věnovalo? ↓↓

Kristen Stewart a Robert Pattisnon po sobě smutní!!

2. listopadu 2009 v 16:10 | jajavy
Kristen Stewart a Robert Pattinson jsou od sebe zatím pouze jen pár dní - a už si navzájem chybí. Pár nedávno dokončil natáčení třetího dílu Twilight Ságy, Eclipse ve Vancouver v Kanadě. Dvojice teď bude cestovat po celém světě a propagovat druhý dál s názvem New Moon - Rob je v součastné době v Japonsku a Kristen a v Brazílii.

"Robert a Kristen si navzájem hodně chybí," uvádí zdroj. "Nemůžou se dočkat, až dokončí společnou propagaci New Moon, a pak budou trávit čas spolu." Jsou neustále v kontaktu - mluví spolu každý den, uvádí zdroj. "Jsou neustále na telefonu - telefonující nebo si píšou smsky - každých pět minut!" prozradil zdroj.

News about Twilight cast

28. října 2009 v 17:25 | jajavy
Už 30.října bude MTV vysílat jejich MTV's Ulalume Halloween Festival kde Kristen Stewart, Robert Pattinson a Taylor Lautner předvedou novou scénu z New Moon. Na festivalu mimo jiné vystoupí i kapela Paramore, AFI, Kid Cudi a další. Bude tam i Ashley Green, Kellan Lutz a Nikki Reed. Premiéra této halloweenské show bude 30/10/09 v 9:00 na MTV. Můžeme se těšit na nový rozhovor a scénu.
 
 

Reklama