Ashley Tisdale-Novinky

Ashley Tisdala in Scary Movie 5 Trailer

6. ledna 2013 v 15:50 | jajavy
Nevím jestli to víte, ale Ashley má hlavní roli v pátém pokračování filmu Scary Movie a já tady mám trailer. JE to především parodie na Black Swan, Paranormal Activity, Child's Play, Final Destination a Inception. Ve filmu se objeví hvězdy jako Gracie Whitton, Heather Locklear, Charlie Sheen and Lindsay Lohan. Já se na to hrozně těším, protože tenhle humor mám ráda :D :D Je to fakt pecka!!!!

Ashley Tisdale on Somebody That I Used To Know.

10. března 2012 v 15:39 | jajavy
Určitě většina z vás zná písničku Somebody That I Used To Know od Gotye, pokud ne, tak si ji poslechnete :-) Ashley a její kamarádka Samantha Droke natočily takové komediální video na tuhlel písničku.

Ashley Tisdale at "Call Me Maybe" by Carly Rae Jepsen - Feat. Justin Bieber, Selena & MORE!

22. února 2012 v 17:09 | jajavy
Objevilo se jedno hudební video, ve kterém můžete vidět Justina Biebera, Selenu Gomez, Big Time Rush Carlos Pena a Samantha Droke, Martin Johnson, Ashley Tisdale a plno dalších. To video je úžasně!!! Určitě se na něj podívejte!!

Ashley Tisdale and Vanessa Hudgens do the Beyonce 'Run The World (Girls)' Dance

6. února 2012 v 17:19 | jajavy
Tedy už je video, kde holky společně tančí na písničku od Beyonce 'Run The World (Girls). To video je úžasný!! Určitě se na něj podívejte, jak skvěle tancují!!

Ashley Tisdale Shopping at Planet Blue in Beverly Hills with her mom and niece Mikayla-video-1/2/12

5. února 2012 v 18:19 | jajavy
Teď už tu mám video z nákupů. Ashley by byla skvělá mamka. Jak na tom začátku jde s Mikaylou :D :D kdyžtak fotky tady

Ashley Tisdale introduces her dog, Maui!

14. ledna 2012 v 17:09 | jajavy
Ashely natočila další home video, tentokrát nám zde představuje svoji fenku Maui. MLuví zde o tom, že ji dostala na narozeniny, že vždycky někdy kolem narozenin jezdí s rodinou na Hawaii a jeden z ostrovů se jmenuje právě Maui. Pak také říká co se ji stalo vtipného, že při natáčení Hellcats tam měl někdo psa a volal na něj Maui a Ashley říká ty máš psa Maui? Já mám Maui....prostě je to vtipný a skvělý video♥

Ashley Tisdale - Happy New Year 2012!

7. ledna 2012 v 18:50 | jajavy
Trošku opožděně přidávám tohle home video, které Ashley natočila pro své fanoušky.
PS. vím že tu teď moc nejsem a novinek je plno, ale neměla jsem náladu a ani čas a taky jsem maniak do tenisu, takže jsem třeba na pc, ale sleduju live tenis a jsem líná něco přidát :D :D

Ashley Tisdale and Vanessa Hudgens singing Wind It Up

5. ledna 2012 v 18:30 | jajavy
Ashley dala na svoje stránky tohle video, ke kterému napasla i info(pod videem)
"Ok, takže na Vánoce jsem dostala nový stolní počítač, takže když jsem procházela staré fotky a videa narazila jsem na tento videoklip.Tohle video bylo pořízené v roce 2006 na letišti v Las Vegas, hned po získání velké hudební ceny Billboard.Byli jsme v půlce našeho HSM turné a jak vidíte, tak jsme byli naprosto šílení z vítězství!Vanessa a já jsme se nemohli popadnout po dechu, jak jsme se smáli když jsme si tohle video pak přehráli a teď se o něj můžu s vámi se všemi podělit....užijte si to....lol!"

Ashley Tisdale's Lazy Day Favorites

25. prosince 2011 v 15:10 | jajavy
Poslední dobou je Ashley opravdu hodně aktivní. Natočila pro nás fanoušky další home video. Tentokrát na téma, co děláte nejradši, když máte takový ten líný/válecí den... Líbí se mi, že to video je opět ze 2 pohledů a ukazuje jak sedí na pohovce a má notebook a tam tu kameru :D to se mi líbí.

Ashley Tisdale's Holiday Traditions

20. prosince 2011 v 16:00 | jajavy
Ashley je poslední dobou hodně aktivní co se týče komunikace s fanoušky.Točí různá videa a skoro každý den přidá nějakou novou fotku, Tady je home video, ve kterém mluví o jejich Vánočních tradicích, o pečení cukroví a tak.

Ashley Tisdale: What are your favorite movies?

10. října 2011 v 16:29 | jajavy
Ashley chce být neustále v kontaktu se svými fanoušky a natočila další video. Tentokrát o tom, jaké má své oblíbené filmy. Zavede vás do svého kina, určitě se na video podívejte :-))

Ashley Tisdale at Funny or Die videos

2. října 2011 v 12:50 | jajavy
Tady už je samotné video které Ashely natočila pro své Followers na Twitteru. Je fakt srandovní :D Ash představuje 25letou holku, která se pořád snaží vyhrát soutěž krásy pro děti D: :D Je vážně úžasná :D jak ji "mamka" vytahuje z toho auta, nebo jak jěčí :D :D

Ashley Tisdale Video Announcement!

2. října 2011 v 12:39 | jajavy
Ashley natočial tohle video jako oznámení, protože řekla, že když bude mít 5mil následnovníků na twitteru, tak udělá nějaké zábavné video. Že se omlouvá, že je to pozdě, ale že nad tím přemýšlela, a baví ji rozesmívat lidi. Doufá že se bude zábavné video líbít.

Ashley Tisdale Got Milk? Ad Behind-The-Scenes Video Shoot

31. srpna 2011 v 11:30 | jajavy
Pamatujete si přísně tajný shoot, který fotila Ashley 25.dubna? Konečně se objevily nějaké fotky. Shoot byl focen pro reklamní kampaň Amerických roztleskávaček " Být silný" a dostaneš mléko. Mrkněte na videa, kde je něco ze zákulisí natáčení, Ash je sladká jak má to mliko pod nosem :D :D a na konci článku jsou 2 promo plakáty
Jinak lay sem trošku poopravila, ale už na něj kašlu.. animace nebude, nechce se mi s ní dělat, už nevím jak se tam dává:D

Twitter New Photo

18. srpna 2011 v 12:08 | Deni - Záskok
Ashley na svém Twitter účtu vložila novou fotografii! Je dokonalá,Ash tam má skvělý hrníček s dýní xD
Ashley's Twitter: Právě jsem se probudila s kafem! Jako můj šálek lol

 
 

Reklama